Kam vyrazit s dětmi na výlet

Pokud už zase řešíte otázku, kam zase dnes s dětmi vyrazit na výlet, dáme vám pár tipů. Jestliže máte pocit, že jste snad už všude byli a navíc vaše děti už nic nebaví, nelze je všechny dohromady zabavit a nápady vám už zcela dochází, nějaký tip pro vás máme. Není to vždy jednoduché najít pro děti plnohodnotné kulturní vyžití, které je vhodné opravdu pro celou rodinu. Pro děti všeho věku a veškerých zálib, ale také pro všechny dospělé. Perfektní způsob jak spojit dohromady rodinný výlet, spoustu zábavy a hodnotný kulturní zážitek, je vyhledat si třeba akce na Vysočině a v Jižních Čechách. Můžete vyrazit za zážitky třeba vlakem, autem, autobusem nebo na kole po vyznačených cyklotrasách. Děti pak pěkným výletem velmi příjemně unavíte a na svůj výlet budete ještě dlouho všichni vzpomínat.

Kulturních akce

Pokud hledáte vhodnou zábavu na vámi zvolené datum, poradí vám v hledáčku vypsané kulturní akce tento víkend. Rodinný tip na výlet a zábavní park Fábula ve městě Kamenice nad Lipou jdou skvěle dohromady. Historickým parním vláčkem se přes prázdniny dostanete z Jindřichova Hradce do Kamenice nad Lipou úplně každý den a můžete si vzít sebou také kola. Nejzajímavější kulturní akci si pak spojte třeba s návštěvou úžasného Pelhřimovského Pekla opředený bohatým kulturním programem přímo v Pohádkové říši Fábula, třeba s názvem Ať žijí strašidla! Jakýkoliv kulturní víkend v Pohádkové říši si užijete se svými dětmi všech věkových kategorií i s dospěláky. Vyřádíte se zde všichni. Milovníci pohádek, hlavolamů, tvořivých dílen, adrenalinu i únikových her doslova nadchne svou širokou nabídkou zábavy poskytovaný zážitkový zábavní areál parku Fábula.

Pohádkové postavičky či zápasy s medvědem

Každoroční Staročeská pouť nabízí celodenní zábavu pro děti i jejich rodiče. Při velkolepém zahájení nové sezony i užijete v Pohádkové říši kejklíře, zápasy siláka s medvědem, potulné herce, muzikanty, jarmark a pestrá divadelní představení. To všechno ještě nad rámec stálého programu v pohádkovém království skřítka Fábuly. Tajuplné prohlídky pohádkového sklepení vedené živými pohádkovými bytostmi, zámecké bludiště i interaktivní expozice obřích společenských her vás nadchne stejně jako zábavná šifrovaná a úniková hra s názvem Útěk ze žaláře. Můžete jít i na Fábulův festival minipivovarů s bohatým doprovodným programem a muzikou. Loutkobraní dá dětským návštěvníkům možnost poznat velké marionety a loutky. Dostatek programu na vás čeká venku, pod střechou a v horkých dnech či v dešti v příjemném chládku pohádkového sklepení.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...