Karlovy Vary a wellness – to je to pravé!

Dovolená je přesně to, na co se v létě nejvíce těšíme. Nemusí to však být dlouhá čtrnáctidenní dovolená, jak ji všichni známe. Někdy se taková dlouhá doba uvolnění v práci nedá tolerovat, proto nesmutněte, když nedostanete na čtrnáct dní volno. Někdy stačí k úplnému odpočinku týden, dokonce mnohdy postačí i prodloužený víkend, díky kterému se dokážete opravdu velmi dobře uvolnit a odpočinout si.

Pakliže si myslíte, že za prodloužený víkend to opravu nejde stihnout, tak se teda pekelně mýlíte. Dovolená totiž není synonymem zahraničních cest k moři, ale také se může jednat o velmi dobře prožitou dovolenou v České republice, na kterou se těší řada z nás už od vánočních svátků. Prodloužený víkend může spočívat například v přírodní dovolené někde na Šumavě nebo v Beskydech, kde se můžete radovat z kouzelné přírody a nejlepších turistických tras, po kterých jste kdy šli. Můžete však trávit takovou pravou českou dovolenou i jinak, například prostřednictvím wellness pobytu.

Wellness pobyt je určen pro všechny generace

Mnoho lidí si klamně myslí, že je taková pravá česká wellness dovolená pouze pro starší lidí, kteří potřebují zregenerovat své svaly a odpočinout si od problémů, které jim na jejich tváři vykouzlují pouze další vrásky. Ovšem wellness pobyt je naprosto pro všechny a každý se může do takového pobytu ponořit přesně tak, jak potřebuje. Přece jen odpočinek potřebuje jednoho dne každý a wellness pobyt je skvělý vážně jen na prodloužený víkend.

Nejlepším místem k takovému prodlouženému víkendu jsou rozhodně Karlovy Vary, kde mimo skvělých lázní máte i možnost navštívit unikátní město plné historických budov a těch nejlepších zákusků ke kafíčkům. Navíc procházky kolem řeky v historickém centru tohoto města jsou jedny z nejromantičtějších a své „ano“ zde řekla nejedna zamilovaná žena svému budoucímu manželovi.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...