Kde prožijete ten nejromantičtější víkend?

Každý zamilovaný pár by si měl jednou za čas udělat krásný víkend. Je třeba takzvaně „vypnout“ z běžného režimu, je třeba utéct z rychle ubíhajícího světa a je třeba vnímat přítomný okamžik. Jenom málokdo z nás to skutečně dělá. Pokud tedy máte o víkendu čas, vyjeďte si někam do ciziny nebo navštivte nějaké z krásných českých měst. Máme pro vás hned několik tipů.

V současné době jsou čím dál populárnější takzvané eurovíkendy, během kterých navštívíme nějakou krásnou zemi. Víkend v cizí zemi někdy bohatě stačí, navíc poznáte zase jinou kulturu. Vybrali jsme pro vás několik českých a zahraničních měst, kde prožijete skutečně krásný a romantický víkend ve dvou.

Stověžatá Praha je jednou z možností

Pokud jste dlouho nenavštívili naše hlavní město, je ideální čas. Na jaře je Praha skutečně kouzelná, proto není důvod, proč ji nenavštívit. Pokud se budete procházet po našem hlavním městě, počkejte až do západu slunce, protože v té době je matička měst nejkrásnější.

V poslední době je velice oblíbená zejména u turistů, proto se nedivte, když dlouho neuslyšíte žádné české slovíčko.

I dech beroucí Londýn stojí za návštěvu

Z hlavního města nebo z Brna odlétá každý den několik spojů do krásné Anglie. Londýn jakožto hlavní město pozoruhodné Anglie je skvělé místo, kde strávíte svůj volný víkend. I když se zde mnoho dominant opravuje, stále je zde co navštívit. Pokud nebude přát počasí, můžete se vydat do nějakého z muzeí, která jsou zde zcela zdarma.

Ostrava jako místo určené k odpočinku

Pokud bychom měli zavítat opět do České republiky, doporučili bychom krásnou Ostravu. Do tohoto města odjíždíte za odpočinkem, je zde mnoho muzeí i divadel, navíc v těsné blízkosti města najdeme i nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, jímž je Lysá hora. Jeden den si tak můžete udělat výlet na tento vrchol a do Ostravy si pak přijedete zase jen odpočinout.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...