Kolena ven a budete „in“!

Móda jde stále vpřed a dennodenně se mění. Sledovat nejnovější módní trendy je občas opravdu fuška. Každá sezona i každé roční období si vyžaduje své. Během loňského léta jsme se setkali s trendem v podobě kraťas, jež byly tak krátké, že jim trčely kapsy ven. Pokud jste k nim doplnili jednoduchý top na ramínka a oblíbené tenisky nebo sandálky, působili jste vážně stylovým dojmem. U pánů se proslavily zejména vzorované šortky, které sahaly pouze do půlky lýtek.

Podzim si s sebou přinesl trend zvaný bunda bomber. Oblíbený baseball bunda si našla své oblíbence zejména u mladších generací. Skvěle se ovšem kombinovala s kšiltovkou a dále s teniskami nejrůznějších provedení i značek. Pokud jste k nim přidali roztrhané džíny, byly jste vážně styloví.

Zima se nesla ve velmi krutém duchu, protože teploty sahaly do mínus třiceti stupňů Celsia. Jednalo se o jednu z nejtužších zim, proto se není čemu divit, jestli někdo z vás nosil pod skvělým lookem i funkční prádlo. Počasí si venku zkrátka vyžadovalo své. Mezi trendy kousky se řadil zejména kabát, a to hnědý a rovného střihu. Málokdy ovšem dokázal tak zahřát, abychom se opravdu cítili v teple. Bez teplých bot, které byly vystlány kožíškem, se zkrátka nedalo žít. Výhodu měli ti, kteří si koupili další trendy kousek, a to kožich. Ten je totiž dokázal perfektně zahřát a stále se cítili moderně oblečení.

Co ovšem spočívá v letošním jaru? Móda nemá pro letošek moc chuť přinášet nové kousky. Sází na osvědčené klasiky. Proto pokud jste vlastníky například roztrhaných džínů, rozhodně je nevyhazujte. Kdo totiž bude mít i pro letošní jaro kolena ven, bude rozhodně znovu „in“.

K těmto džínům nezapomeňte volit vhodný top. Stačí jednoduché basic tričko, které bude vzadu o něco delší než vepředu. Myslete na vhodnou obuv, jež může spočívat právě ve vašich oblíbených teniskách. Pakliže zvolíte například značky jako Converse, Nike nebo Vans, neuděláte chybu. Krokem vedle jistě nebudou ani doplňky ve formě hodinek s řemínkem.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...