Nejdražší tenisky v Česku. Dokázali byste za ně dát tisíce?

Tenisky se jednoznačně řadí k té nejpohodlnější obuvi. Je však nyní jen otázkou, jestli jsou lidé ochotni za takto pohodlnou obuv utratit. V mnoha případech lidé nejsou ochotni utratit tisícikoruny za to, že budou jejich nohy v pohodlíčku a teplíčku. Dnes jsou přece jen pohodlné i takové boty, které stojí pár stovek, i když méně vydrží. Pokud patříte do skupiny těch, kteří musí mít tenisky značkové, máme pro vás několik tipů na tenisky, které rozhodně značkové jsou, ovšem patří k těm nejdražším značkovým botám u nás. Jedná se konkrétně o pánské tenisky, proto si převážně pánové musí odpovědět na otázku, zdali by byli ochotní za tenisky, které jsou mnohdy na první pohled stejné jako ostatní, utratit tisíce.  

Pokud budeme přehánět, stylové tenisky od nějaké značky koupíme do dvou tisíc korun. Vybrali jsme pro vás však ty, jejichž cena přesahuje dva tisíce korun, tudíž se už nejedná o žádné levné věci. Dokázali byste třeba za takové tenisky utratit pět či osm tisíc korun? A co sedmnáct tisíc korun? 

Nike HyperAdapt 1.0 

Na úvod jsme vybrali tenisky, jejichž cena míří k neuvěřitelným osmnácti tisícům korun. Jedná se o vůbec první Nike tenisky, které měly takzvaný auto-lacing. Tedy systém zavazování, který je možné znát ze snowboardových bot. I když na první pohled vypadají jako jiné tenisky značky Nike, cena je zkrátka takto stanovená a pro mnohé z nás je přehnaná. Pánové však za ně utrácí, jelikož vědí, že je nemá každý.  

Adidas “Glow in the Dark 

Pojďme však nyní ke konkurenci, i společnost Adidas je schopná vyrobit takové boty, které se prodávají skoro za devět tisíc korun. Opět jsou to tenisky, které se od ostatních moc neliší, ovšem pravdou je, že jsou nošeny těmi nejúspěšnějšími a nejznámějšími rappery na světě. Jsou to tenisky Glow in the Dark”.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...