Jaké módní značky se řadí k těm nejdražším a nejluxusnějším?

Svět módy – to je téma pro ženy. Samozřejmě nejen ženy s vyžívají ve světě módy, i pánové mají ke světu módy hodně blízko. Ať už jste muž nebo žena, možná by vás zajímalo, jaké značky se řadí k těm nejdražším a nejluxusnějším. Dejme si ruku na srdce, každý člověk chce jednoho dne dostat něco, co nikdo jiný nemá jenom proto, že je to extrémně drahé nebo u nás možná nedostupné. Pojďme si říct, jaké módní značky jsou výjimečné, jaké jsou zároveň nejpopulárnější na světě, ovšem nemá na ně jen tak někdo.  

Marc Jacobs 

Znáte značku Marc Jacobs? Jedná se o velice luxusní značku, se kterou přišel stejnojmenný návrhář, který začínal jako kreativní ředitel módního domu Louis Vuitton. Fungoval ve firmě opravdu dlouho, to ho ostatně dostalo mezi sto nejvlivnějších lidí na světě. Se značkou se však rozloučil a založil si svou vlastní značku, která je plná kousků, jež sice nejsou nijak zvláštní, ale jsou kvalitní a drahé. Kousky si třeba oblíbila zpěvačka Miley Cyrus, která si ostatně kousky z kolekcí firmy může dovolit.  

Burberry 

Věděli jste, že značka Burberry na světě existuje déle než automobily? Založil ji totiž Thomas Burberry roku 1856, z počátku se prodávaly jen svrchníky a kabáty. Dnes se jedná o velice silnou značku, kde třeba zmiňovaný kabát koupíte za pětatřicet tisíc dolarů, což je v přepočtu něco přes 850 tisíc korun. A klasické, ikonické béžové trenčkoty? Ty byste pořídili za daleko vyšší cenu.  

Ralph Lauren 

Tuto značku mají lidé zafixovanou díky seriálu Přátelé, kde jedna z hlavních hrdinek ve firmě pracovala. Pracovat v takové firmě je rozhodně úspěch, vždyť se jedná o jednu z top značek, která není v porovnání s předešlými značkami tak extrémně drahá. Jedná se o velice luxusní značku oblečení, některé kolekce jsou dražší jiné levnější. Hodnota společnosti se nyní dotýká hranice čtyř miliard dolarů.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...