Notifikace informují občany vaší obce o případném nebezpečí

Pokud se zabýváme samosprávou obce, většinou nám záleží na tom, aby byly především dobře nastaveny všechny informační kanály. Notifikace jsou moderní způsob, jak oslovit své občany a informovat je. O čem budeme informovat a v jakých případech se bude tento nástroj hodit?  

Okamžitě předaná informace 

Mobilní notifikace pomáhají samosprávám obcí rychle informovat občany o aktuálním dění. Dnes si již nikdo nepřeje hledat informace. Lidé potřebují, aby je instituce samy oslovily. Notifikace právě toto umožňují, a to velmi jednoduše. Stačí na vašem počítači nebo mobilním telefonu vytvořit informační zprávu a následně ji odeslat. Všichni klienti, kteří si nastavili, že jim budou vaše zprávy chodit, zprávu ihned dostanou. Nemusí být přitom ani na stránkách vaší obce. Vše se jim objeví – stačí, když budou online.  

Kulturní a společenské akce 

Své občany tak ihned informujete o tom, že se chystá některá zajímavá akce ve vaší obci. Může se jednat o výstavu, sportovní utkání, nebo slavnost, kterou vaše obec bude pořádat. Notifikace občanům okamžitě oznámí vaše sdělení. Návštěvnost vašich akcí se tak přirozeně zvedne, aniž byste museli tisknout plakáty po okolí. Notifikace jsou rychlý způsob komunikace, který si vaši občané rychle oblíbí.  

Informujte o hrozícím nebezpečí 

Blíží se období smogové situace a vy chcete své občany informovat o zvýšených emisních hodnotách v ovzduší? Snadno se vám to pomocí notifikací podaří. V případě povodní, požáru nebo dalších situací, kdy jde o každou minutu, se vám podaří informovat široký panel veřejnosti. Ne všude je totiž dobře slyšet obecní rozhlas. V době, kdy jde o každou minutu, potřebujete využít všechny možnosti, jak veřejnost informovat. Notifikace se lidem objeví ihned. Stačí, když je jejich přístroj online.  

Informujte své občany o aktuálním dění v obci a nabízejte jim pravidelně relevantní informace, které jim pomohou k lepšímu životu v obci.   

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...