Nový startup vyrábí padající hvězdy na požádání. Že by nová zábava?

Mnoho lidí si už dlouho pohrává s myšlenkou, že by založili svou vlastní mobilní aplikaci nebo jakýsi startup, který by opět ulehčil život na světě. Jenže jen málokdo si uvědomuje, že v současné době je vynalezeno a vymyšleno doslova všechno. Lze tedy věci udělat jenom trochu lépe, kvalitněji nebo jednodušeji. To, že je na světě už doslova vše, potvrzuje i nový startup, který vznikl v Japonsku. Jedná se o startup, který je už jakousi zbytečností, bez něhož by se svět sice obešel, ale s ním na druhou stranu bude vše zase o něco krásnější. Nový japonský startup totiž dokáže vyrobit umělé hvězdy, které budou padat na zakázku. Na zakázku si tak můžete přát svá přání, když vám hvězda bude padat.

Když padají hvězdy, lidé si přejí někdy až nesplnitelná přání, která se však splní, jelikož v to lidé věří. Pokud patříte k věčným snílkům, jistě se každý večer díváte na oblohu a pozorujete padající hvězdy, které mohou způsobit doslova ztělesnění přání.

Mnozí lidé často litují, že svou padající hvězdu zatím neviděli. Vše se však může stát skutečností, když si svou padající hvězdu objednáte na zakázku. Ještě donedávna to byla pouhá, možná až nereální myšlenka, ale nyní je to možné, a to díky vynalézavému Japonsku.

Japonsko jako zdroj mnoha zajímavých nápadů a vizí

Každý ví, že v Japonsku se rodí nápady doslova denně. Jestli se zajímáte o svět nápadů, jestli sledujete, co se v Japonsku vymýšlí, jistě víte, že vznikl nový projekt nazvaný Ale Co, který dokáže vytvořit uměle padající hvězdy, a to pomocí satelitů na oběžné dráze.

Díky novému přístroji, který se zatím stále zdokonaluje, bychom se mohli těšit ze zbrusu nové zábavy, která by vnesla naději a víru ve splněná přání i do těch nejsmutnějších srdcí.

Objednejte si svou padající hvězdu například na koncert či festival

Vědci doufají, že vše půjde podle plánu a že se padající hvězdy budou prodávat víc než cokoli jiného. Podle vědců by uměle padající hvězdy šly naplánovat – lze naplánovat jejich spadnutí i místo, kde se ukážou. Takovou padající hvězdu byste si tak mohli objednat nejen na festival, ale také na koncert nebo na svou narozeninovou oslavu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...