Podnikáte bezpečně? Máte vyřešeno BOZP i PO?

Podnikat bezpečně znamená mít vyřešeno BOZP a PO. Pokud podnikatelé nemají vyřešené BOZP ani PO, koledují si o pořádný průšvih. Pokud by totiž přišla kontrola z Inspektorátu práce a zjistila by, že bezpečnost práce ani požární ochrana není vyřešená, udělila by automatickou pokutu ve výši i několika set tisíc korun, kterou si podnikatel rozhodně za klobouček nedá. Podnikatelé, buďte tedy připravení a podnikejte bezpečně – mějte vyřešené BOZP i PO, jednoduše, online.

Může se však stát, že podnikatelé nemají dostatek času nebo sílu na to, aby BOZP nebo požární ochranu řešili. V tom případě mohou využít služeb firem, které se na BOZP a PO specializují. Takových firem je kupodivu mnoho, jedničkou mezi nimi je však firma Extéria, která je dnes označována za přední českou společnost v této oblasti. Dnes působí nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, kde má bohatou síť poboček po celé republice.

Svěřte se do rukou odborníků

Abyste prošli při neohlášených i ohlášených kontrolách na výbornou, potřebujete se svěřit do rukou firmy, která má hromadu kladných referencí a recenzí, která dlouhodobě prosperuje a která není lehkomyslná. Všechny vlastnosti má firma Extéria, která se navíc pyšní nejnižšími cenami na trhu. V porovnání s konkurencí je skutečně nejlevnější, cena však neovlivňuje kvalitu poskytovaných služeb.

Do služeb spadá například zpracování dokumentace BOZP a PO, dále také pravidelné školení pro zaměstnance, nesmíme zapomenout na služby technika nebo na kontrolu pracovišť dle Zákoníku práce.

A samozřejmě do služeb se také řadí to, že firma zastoupí klienta v případě kontroly a projde na výbornou.

Žádné platby navíc

U mnohých společností se může stát, že budou účtovat poplatky navíc za projeté kilometry nebo za speciální služby technika. U Extérie to nehrozí. Vše je započítáno do ceny celkového ročního balíčku BOZP a PO. Více na webu http://www.bezpecnepodnikani.cz/

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...