Procestujte Bali na vlastní pěst. Poradíme vám

Pokud přemýšlíte, kam pojedete letos na dovolenou, doporučujeme zamířit na Bali. Je to destinace plná krásných zážitků, na které budete dlouho vzpomínat. V současné době jsou mnohem populárnější aktivní dovolené než dovolené, jež strávíme na plážích. Lidé nyní chtějí zažít velké dobrodružství, na které budou vzpomínat do konce svého života. A právě takové dobrodružství Bali nabízí. Jestli byste skutečně svolili a jestli byste sem chtěli zavítat, poradíme vám. Vždy je lepší si o dané destinaci něco zjistit dopředu.

Jak jsme zmínili, na Bali se jezdí poměrně hojně, protože je to destinace, v níž zažijete neuvěřitelné dobrodružství. Pokud milujete moře, zvířata a nekonečné dny s nekonečnými výhledy, Bali je pro vás to pravé. Samozřejmě i o této destinaci se musíte mnohé dozvědět, protože ani zde to nefunguje stejně, jako v České republice.

Než se však vydáte na Bali, je nutné o destinaci vědět pár informací, s nimiž vás nyní seznámíme.

Jak je to s cenou?

Co se týče ceny za dovolenou, budete mile překvapeni. To nejdražší na celé dovolené jsou totiž letenky. Je třeba vyhlížet akční letenky, protože právě akční letenky jsou ty nejvýhodnější. Když se vám podaří získat letenku v akci, můžete za zpáteční zaplatit ne víc jak dvanáct tisíc korun, a to se vyplatí! Při běžných cenách koupíte letenku za zhruba patnáct tisíc korun.

Když se však na Bali dostanete, překvapí vás, jak je to zde levné. Ceny se pohybují mnohem níž než v České republice. Jsou zde levné především pohonné hmoty, ceny za ubytování jsou ve stejném cenovém rozmezí jako u nás.

Jaké doklady musím mít?

Co se týče dokladů, je třeba mít platný pas, který bude platný ještě minimálně půl roku po odletu ze země. Pokud budete na Bali trávit více jak třicet dní, je nutné si zařídit víza, která si můžete zřídit například na indonéské ambasádě v Praze. Zde se víza dávají s platností na šedesát dní, tedy na dva měsíce.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...