Vozíky jako nedílná součást firemních skladů

Každý sklad by měl být vybaven manipulační technikou, která dostatečně ulehčuje práci při přemísťování těžkých palet či krabic. V současné době se do skupiny manipulační techniky řadí mnoho strojů a vynálezů, z nichž si je třeba vybrat takový, který se ve skladu využije a který ve skladu pomůže s přemísťováním zmiňovaných palet se zbožím a materiálem. Otázkou je, po jaké manipulační technice sáhnete vy?

Mezi nejčastěji pořizovanou manipulační techniku se řadí paletové vozíky, které by měly být ve skladu v hojném množství. Přece jenom jsou to stroje, které pomáhají rychle a efektivně přemístit těžké palety se zbožím či materiálem z místa na místo. Paletové vozíky se využijí nejen v době, kdy do firmy přijde nová zásilka materiálu, ale také se využijí tehdy, kdy z firmy odjíždí objednané zboží či výrobky.

Paletových vozíků je však mnoho typů. Po jakém sáhnete vy? Dáte přednost nízkozdvižnému vozíku či raději vysokozdvižnému elektrickému vozíku?

Jsou libo nízkozdvižné paletové vozky?

Velice často pořizovaným paletovým vozíkem je nízkozdvižný paletový vozík, který je snadný na ovládání. Lze si ho pořídit v klasické podobě, ale také si můžete pořídit elektrický nízkozdvižný vozík, s nímž je práce ještě snazší a rychlejší.

I když se může na první pohled zdát, že manipulace a ovládání elektrického nízkozdvižného vozíku je těžká či náročná, opak je pravdou.

Jsou libo vysokozdvižné paletové vozíky?

Ve velkých skladech přijdou vhod spíše vysokozdvižné ruční vozíky, které jsou skvělé zejména na umístění palet do vyšších polic skladu. Dosahují do výšky několika metrů, pomůžou umístit palety do míst, kam běžný člověk, ať už je jakkoli vysoký, nedosáhne.

Pět lze i vysokozdvižné paletové vozíky pořídit v elektrické podobě. A opět platí, že jejich ovladatelnost je snadná, rychlá a nenáročná.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...