Vyplatí se vám brokerpool? A jaké jsou vlastně jeho výhody?

Finanční poradci to v dnešní době nemají vůbec jednoduché. NA trhu se pohybuje opravdu velké množství lidí, kteří nabízejí finanční produkty. Klienti jsou zkrátka této nabídky již přesyceni. Také spousta klientů má k finančním poradcům určitou nedůvěru. Je to dáno osobními zkušenostmi, které mohli získat u nekvalitních poradců. Těch je samozřejmě na trhu také stále nemálo. Patříte-li však mezi dobré finanční poradce, nejde vám pouze o provizi, ale také o spokojenost klienta, mohla by vám pomoci určitá změna.

Proč se zajímat o brokerpool?

Pravděpodobně jste v minulosti vyrostli v klasickému multilevelu, tedy v poradenské společnosti, která je na tomto principu založena. V začátcích to může být velmi nápomocné, avšak dnes, kdy máte něco za sebou, byste raději uvítali volnějších ruce. Také nemusíte nést na zádech břemeno vašich nových nezkušených kolegů. Právě takovým finančním poradcům doporučujeme brokerpool, který jim zajistí určité zázemí, ale zároveň také ponechá zcela volné pole působnosti. Když zkusíte některých brokerpool oslovit, je vhodné domluvit se hned s několika, abyste si mohli vybrat. Než tak učiníte, měli byste ale mít touhu potom, vymanit se ze svazujících podmínek klasické poradenské společnosti. Pokud se dostanete do brokerpoolu, můžete:

  • Vybudovat si vlastní značku
  • Rychleji kariérně růst
  • Získat vyšší provize

Rozhodujte si o své budoucnosti sami

Právě určitá touha po samostatnosti vede řadu finančních poradců právě do brokerpoolu. Zde si mohou budovat vlastní brand a vlastní portfolio klientů, které si mohou kdykoliv převést, kde budou chtít. Znamená to pro vás také rychlejší kariérní růst, protože můžete nabízet produkty, za kterými si skutečně stojíte, a také díky tomu se dostat k vyšším provizím. Nechcete-li už se pouze vést v klasickému multilevelu, věříte ve vlastní schopnosti a chcete něčeho dosáhnout, je brokerpool tím správným řešením.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...