3 nejoblíbenější zábavné parky na světě

Cestování je v dnešní době čím dál více populárnější. Lidé chtějí zkrátka poznat jinou než tu českou kulturu, a tak se vydávají vstříc nejrůznějším výletům, díky nimž budou střádat mnohé zážitky. Nejčastěji se vyráží s partou dobrých kamarádů, kteří jsou naladěni na takzvanou „stejnou vlnu“. Jezdí se nejvíce do zahraničí na ostrovy, na nichž se dá přespat pod širým nebem a kde má cestování na vlastní pěst zelenou. Není se čemu divit, když se tak mezi nejoblíbenější destinace řadí především Bali nebo Goa. Ostatně pokud zamíříte do zahraničí, tak pak navštivte i oblíbené zábavné parky, které jsou navštěvovány během každého ročního období takřka každý den.

Jak se říká, že každý má v sobě takové to dítě, proto bychom tomuto dítěti mohli dát trochu volnosti a mohli bychom zábavné parky navštívit, protože právě to je snem každého z nás, i když o tom dlouho nepřemýšlíme. Ostatně je nutné zmínit i to, že zábavných parků, které bychom jednou za život měli navštívit, je opravdu mnoho. Vypíchněme si tedy tři největší, nejlepší a nejoblíbenější, které jsou jakousi povinností a jakýmsi úkolem v tomto našem životě. ¨

1. Harry Potter – Londýn

Hlavním úkolem každého fanouška ságy o chlapci, který přežil, je to, aby navštívili studia, v nichž se vše natáčelo. I když je Londýn dnes už nebezpečný díky teroristickým útokům, přece jenom je tento risk naprosto báječný. Nesmí se zapomenout na koupi máslového ležáku ani na koupi fazolek tisíckrát jinak či na čokoládovou žabku s oblíbeným čarodějem.

2. Disneyland

Další zastávkou je jednoznačně Disneyland. Oživlé animované postavičky lákají naprosto všechny, kteří jsou nadšenci do klasických zázračně kouzelných příběhů z dílny Walta Disneye. Disneyland láká nejen malé, ale také velké a je to zkrátka ráj splněných snů.

3. Hollywoodská studia

Další zastávkou je jednoznačně Hollywood a jeho studia. Nahlédnout můžeme do světa toho všeho, co denně sledujeme v televizi. Nahlédneme do světa filmu, ale také si nesmíme nechat ujít ani prohlídku skvělého světa žlutých – Springfield. Simpsonovi jednoznačně budou doma.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...