Bydlení v Praze: nové bydlení na dosah?

Pražská metropole už dlouhé roky čelí vysokým nárokům po stránce bydlení. Najít ideální místo pro život je poměrně těžké, nedostatek ubytovacích zařízení se zatím neřeší. Stavby totiž prochází náročným procesem a získat stavební povolení není zrovna snadné. Za pár chvil se však přece jenom zpřístupní řada skvělých developerských projektů, které mohou tento nedostatek do jisté míry zmenšit. Jaké konkrétní nové bydlení nás v Praze čeká? 

Britská čtvrť se brzy rozroste 

Jen kousek od metra Stodůlky nachází se krásná Britská čtvrť, která dlouhodobě patří k nejkrásnějším v Praze. I když se nenachází v centru, od metra je vzdálenost velmi krátká. Jedná se po těch letech už o skoro samostatné město, kde však máte všechno, co k životu potřebujete. Supermarket, drogerii, restaurace a samozřejmě také dětská hřiště, pakliže byste měli v úmyslu založit rodinu.  

Tato britská čtvrť se letos rozrůstá o nové krásné bytové jednotky čili pokud jste chtěli bydlet v tišší části hlavního města, máte nyní velkolepou možnost. 

Nové byty v Harfa Parku 

Pakliže vás láká bydlet u O2 Arény, také se vám nabízí velkolepá možnost. Nové Vysočany se totiž začínají hezky rozrůstat a modernizovat, už zanedlouho se takzvaný Harfa Park zase o pár bytů rozroste.  

Pro život je to zde jako dělané, přece jenom se zde nachází jak obchodní centrum, tak množství cyklostezek, kde protáhnete tělo. Je zde také hezký park a metro linky B pár minut od domu. V centru tak budete do deseti minut. 

Barrandov nabídne také nové bydlení 

Jestliže chcete bydlet pomyslně nad Prahou, nabízí se Barrandovské skály, konkrétně zdejší komplex Kaskády Barrandov. Jedná se o jedno z nejkrásnějších míst v Praze, které je protkané nejen skalami, ale také cyklostezkami a rozlehlými lesy. Pakliže chcete bydlet v Praze, ale nepřipadat si tak, toto místo je pro vás ideální.  

A co víc! Za zhruba deset minut jste autobusem nebo tramvají na Smíchovském nádraží a na Andělu, kde se nachází jak obchodní centrum, tak multikino.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...