Chcete zlepšit svůj život? Motivační knihy, které podávají pomocnou ruku

Svůj život chceme zlepšit z mnoha důvodů. Zatímco někdo proto, že se mu zhroutil dlouhodobý vztah a potřebuje nutnou změnu, jiný k tomuto kroku přistupuje ze zcela jiných důvodů. Ať už za vaším cílem stojí prakticky cokoliv, pomocnou ruku vám podávají motivační knihy, které život mohou obrátit o 180 stupňů.  

7 návyků skutečně efektivních lidí, S. Covey 

Pokud máte chvilku a pokud během ní budete pátrat v knihkupectví po výtisku, který by vám už od prvního okamžiku sliboval změnu života, nebudete muset hledat dlouho. Do očí vám totiž jistě vrazí kniha nazvaná „7 návyků skutečně efektivních lidí”, kterou má na svých bedrech S. Covey. Jedná se o jedinečný výtisk, který shromažďuje 7 principů, jež úspěšní využívají k tomu, aby dosáhli svých cílů.  

Kniha není nudná, je naopak napsaná velmi poutavě. Dokonce až tak, že se od ní člověk nebude chtít nijak odtrhnout. Navíc informace, které jsou v knize sepsány, určitě využijete nejen v osobním, ale také profesním životě.  

Atomové návyky, James Clear 

Pokud sledujete řadu hollywoodských hvězd, určitě jste již zaznamenal knihu „Atomové návyky”, které mnohé z nich propagovaly na svých sociálních sítích. Nebylo by to proto, že by za propagaci dostali zaplaceno, ale spíše proto, že se jedná o skutečně kvalitní knihu, která mění lidské životy na daleko produktivnější a efektivnější.  

Spisovatel v knize přináší nejen inspirativní, ale také zábavné příběhy úspěšných sportovců, umělců nebo podnikatelů a ukazuje prostřednictvím jejich návyků naprosto fantastické výsledky, kterých může dosáhnout každý, kdo si knihu přečte.  

Mysli a zbohatni, Napoleon Hill 

Na stejném principu (ale možná více praktickém) je postavena i kniha od Napoleona Hilla, která byla označena za naprostou must-have každého podnikatele. Zaobírá se jedním jediným tématem, a sice tím, co dělají spěšní lidé, aby byli úspěšnými? Jednoduchá otázka, nemyslíte? A odpověď na ni rozebranou v knize můžete ihned aplikovat do praxe.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...