I filmy mohou motivovat. Jaké zhlédnout?

I úspěšní lidé zažili ve svém životě chvíle, kdy se cítili doslova na dně. Lidé zkrátka zažívají chvilky, v nichž se necítí zrovna šťastně, kdy nevědí, co dělat dál či jestli to, co dělají doposud, má vůbec smysl. Jsme jenom lidé, potýkáme se někdy s neštěstími či s nepříjemnými dny. Je však vždy na nás, jestli se rozhodneme postavit se krizi, jestli se ji rozhodneme přečkat či jestli jí dovolíme, aby nás dostala na úplné dno. V ideálním případě bychom se měli snažit o to, abychom krizi zdolali. Pomoct nám můžou motivační filmy, kterých je skutečně habaděj a které nejednoho úspěšného člověka motivovali v tom jít vpřed.

Když se bojíte změn, je načase si pustit Jima Carreyho

Mnozí podnikatelé či úspěšní lidé považují za krizi i změnu, k níž se schyluje. Změna však není nic špatného, buď nás o krok vrátí, což si brzy uvědomíme, nebo nás posune vpřed. V každém případě nás něčemu naučí, proto bychom změnám a novým příležitostem měli být vždy nakloněni. Pokud se změn bojíte, pokud právě v nich vidíte krizi, které čelíte, je třeba si vymezit necelé dvě hodinky na to, abyste zhlédli komediální filmový snímek Yes Man. Jedná se o film s legendárním Jimem Carreym, který se zaslíbil, že bude na vše říkat “ano”. Přivede ho to k zajímavým věcem, získá nevídané zkušenosti a pochopí, že změny nejsou vůbec špatné.

Pokojný bojovník pro všechny, které zachvátil stereotyp

Pokud už delší dobu pozorujete, že vás skolil stereotyp, je třeba vymezit si čas na filmová snímek “Pokojný bojovník”, který pojednává o Danovi, studentovi, který má všechno, co si student může přát. Jenže po určité době si uvědomí, že ne vždy je všechno dokonalé dobré. A stane se nešťastným člověkem, jehož skolil každodenní stereotyp. Poté se setká s cizincem, který mu ukáže, že život nemusí být nudný, že je jen na nás, jaký si ho vytvoříme, že ani zdaleka není o stereotypech, je o tom, jaký ho chceme mít.

Štěstí na dosah pro všechny milovníky Willa Smithe

Kdo by nemiloval Willa Smithe. Jedná se o fantastického herce, který se proslavil například ztvárněním hlavní postavy ve filmu “Štěstí na dosah”. Filmový snímek Štěstí na dosah povídá příběh syna a otce, který je velmi silný a velice motivující.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...