Jaké jsou platební brány pro majitelé eshopů?

Rozjezd internetové obchodu patří mezi složité procesy. Zvlášť v dnešní době, která je moderní. Rozhodně si nevystačíte s možností platby prostřednictvím bankovního převodu. Zákazníci v takovém případě přejdou jinam, kde mají možnost pohodlnějších plateb. Pokud chcete uspět, budete se muset obrátit na jednu z platebních brán, které vám nabídnou širokou škálu platebních možností. Právě ty zákazníci uvítají a ocení. Budou si totiž moct vybrat, jakou si v konečném důsledku zvolí.

Jaké jsou platební brány?

První platební možností pro majitelé internetových obchodů je společnost PayU. Ta nabídne pro váš internetový obchod přes 300 platebních metod, ze kterých si následně budou moct vybrat vaši zákazníci. Od bankovních převodů, přes platby pomocí mobilních aplikací až po elektronické peněženky. Dále samozřejmě rychlé bankovní a online převody. Zákazník vám tak bude moct objednávku zaplatit během pár málo vteřin. Kromě toho je možnost platit i v jiné měně. Další skvělou volbou je česká platební brána ThePay. Nečekejte zde ale velké množství platebních metod.

Platební brány pro majitelé eshopů

Česká společnost ThePay má v nabídce pouhých 19 platebních metod. Na druhou stranu vám nabídne skvělé funkce a podporu. Záležet tedy bude na vás, jestli zvolíte tuto nebo předchozí možnost. Pochopitelně platebních brán je daleko více. Pojďme se podívat na další z nich. Jednou z nejznámějších platebních brán je GoPay. Ta nabízí přes 50 platebních metod, a to celkem v devíti měnách. Podnikáte-li v zahraničí, je tato platební metoda tou správnou volbou. Kromě toho nabízí společnost skvěle řešenou podporu, která se vám dostává prakticky kdykoliv.

ComGate

Poslední možností, kterou vám představíme je ComGate. Opět se jedná o velice známou společnost, která nabízí majitelům internetových obchodů platební bránu. ComGate nabízí několik platebních metod a skvělé vyřešené funkce, mezi které například patří předvyplněné číslo karty, šest měn nebo platbu mobilním telefon či tabletem. Záležet bude ovšem na vás, pro jakou z výše uvedených možností se v konečném důsledku rozmyslíte.

You may also like...