Jaké pleťové masky spasí váš obličej?

Každá žena se trápí se svou pletí. Jen některé patří k těm šťastným, které se mohou pyšnit krásnou, akné nedotčenou pletí. Pokud však nepatříte do této šťastné skupiny, nejspíše byste ocenili nějaké masky na obličej či jiné produkty, které stoprocentně zamezí všem problémům a potížím, které vám oškliví obličej. Internet je dnes plný takových tipů, ale které zaručeně fungují?

Každý problém má své řešení, a tak to zkrátka funguje i u problematiky s pletí. Na každé akné se najde jeho určitý zabiják, na každé černé tečky se najde způsob, který je stoprocentně zničí. To samé platí i v případě mastné pleti, suché pokožky či třeba v případě ucpaných pórů. Jak si tedy s těmito nepříjemnostmi poradit?

Trápí vás dehydratovaná pokožka?

Pokud vás převážně trápí dehydratovaná pokožka, tedy pleť suchá hlavně v okolí nosu, na očních víčcích, pod očima nebo na lících, existuje na to řešení. Zapomeňte na různé krémy, které vám buď v mnoha případech pokožku ještě více vysušují, nebo ji naopak způsobují ošklivě mastnou. Zde fungují jenom pleťové masky.

Jednou z nejlepších je rozhodně maska od Garnier, a to Pure2v1 nebo Pure 3v1. Jedná se o tu pleťovou masku z reklamy, kde hraje a zpívá Ben Cristovao. Tato maska však skutečně funguje. Zanechává pleť hladkou a hydratovanou. Nezatočí s akné nebo s jinými podobnými problémy, jak se v reklamě slibuje, ale s dehydratací vážně zatočí.

Proti dehydrataci funguje taky maska, kterou znáte ze sociálních sítí. Na internetu ji najdete hlavně pod souslovím „bublinková maska“. Je to takový maska, která se nanese na obličej a během chvilky se začne nafukovat jako bublina. Vznikne z ní zanedlouho taková suchá pěna, která však veškerou svou vodu vnesla do naší pleti.

Trápí vás černé tečky?

Na černé tečky existuje jediné řešení, a to černá pleťová maska Pilaten. Znáte ji rozhodně z internetu. Je však nutné upozornit, že při sloupávání to není nic příjemného a mnohdy to opravdu bolí, proto se raději připravte na to, že v tomto případě platí rčení, která říká, že pro krásu se musí trpět. Ovšem černé tečky po této bolesti nadobro zmizí.

Trápí vás akné či mastná pleť?

Pro tyto případy doporučujeme jedině produkty značky Avon – jedná se o takové vodičky, které mají buď zelenou, fialovou či modrou barvu. Mnohým lidem zapáchají, protože je to velice pronikavý pach tohoto produktu, ale při pravidelném používání vám účinně zabrání vzniku akné, mastné pleti či ucpaných pórů. Stojí kolem osmdesáti korun a každá barva vodičky je pro jiné účely. Tak dejte pozor, ať si neobjednáte špatnou.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...