PULZE zařízení – na jakém principu funguje?

Novinka, která teprve před pár lety ovládla trh, už se těší velké oblíbenosti. Zařízení na zahřívání náplní je atraktivní především pro svůj technologický princip, díky kterému při užívání nedochází ke spalování. Velké množství lidí stále stoprocentně neví, jak tyto moderní přístroje fungují. Pokud vás tedy zajímá, co za touto alternativou klasickému způsobu užívání stojí, jste tady správně.

Jak to funguje?

Zařízení PULZE slouží k zahřívání směsi drcených sušených listů zabalené do papíru s celulózovým filtrem. Děje se tak pomocí elektrické energie, kterou přístroj čerpá z vestavěné baterie. Ta se dá dobíjet různými způsoby napájení, většinou pomocí klasického USB kabelu. Díky zahřívání dosáhne přístroj určité teploty, která zajistí uvolnění aromatických látek. Výhodou je, že při tomto způsobu zahřívání vzniká menší množství nežádoucího dehtu než u klasických balených produktů. Vzniklý aerosol mohou pak uživatelé inhalovat.

Více možností

Zajímavé je, že PULZE nabízí hned dva režimy zahřívání. Nemusíte se ale bát, protože u obou dochází k dosažení optimální teploty, nutné pro uvolnění aromatu a nikotinu.

 

  • ECO: Náplň se v tomto případě zahřeje na 315 °C a uživatelům dopřeje jemnější chuť. Tento způsob je vhodný, hlavně pokud chcete, aby vám baterie vydržela co nejdéle.

 

  • Standard: V tomto režimu dochází k dosažení teploty 345 °C. Ta zajistí velmi intenzivní chuť, a tak je vhodná především pro ty, kteří jsou zvyklí na užívání klasických balených výrobků.

 

Z čeho se přístroj skládá?

U každé elektroniky hraje svou důležitou roli její vnější vzhled či obal. Ať už tento komponent nazvete jakkoliv, jeho funkce je nezanedbatelná. Chrání totiž veškeré vnitřní součástky a navíc zajišťuje elegantní vzhled celého produktu. PULZE proto nabízí hned několik barevných provedení a typů, aby si vybral opravdu každý. Obal pak chrání všechno ostatní – dobíjecí baterii, topné tělísko, které v závislosti na zvoleném režimu zahřeje náplň na příslušnou teplotu, a v neposlední řadě také samotnou náplň. Zvenku pak najdeme diody, které se rozsvicují a blikají podle toho, jaká je kapacita baterie nebo dávají vědět, pokud se někde vyskytne nějaký problém. Svou funkci plní také čistící tyčinka, díky které se snadno zbavíte malých částí náplně na nežádoucích místech a váš přístroj tak může zůstat stále čistý.

 

Autor: Elena Gotfried

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...