Sandálky, které aktuálně nejvíce letí

Boty jsou základem každého outfitu. Je nutné zmínit, že každý by měl mít v botníku alespoň to nejzákladnější, a to konkrétně žabky, lodičky, polobotky, tenisky, kozačky a pak sandálky pro krásné letní období. Sandálky jsou naprosto fenomenální obuv, protože se v ní jako v jediné obuvi (kromě žabek) nepotíme. Žabky však nemůžeme kombinovat ke všemu – většinou je nosíme jenom na zahradu nebo na koupaliště. Ostatně sandálky tvoří elegantní look i z naprosto ležérních kousků, což je u nich značná výhoda.

Ostatně sandálky jakožto takové prochází v poslední době jakousi revolucí. Přece jenom jsme u nich zažili nejrůznější provedení. Populární byly zejména v páskové podobě, kdy pásků bylo požehnaně a noha pod nimi nešla ani vidět. S postupem času se pásky odstraňovaly a dnes jsme se dočkali toho, že pokud na sandálkách nemáte ani jeden pásek, jste nejstylovější. Opravdu čím méně, tím lépe. Nyní se ale do popředí dostalo speciální provedení sandálek, a to takové, že jsou poseté jenom jedním páskem, který je však stočený mezi palcem přes nohu až ke kotníkům. Jak ale takové sandálky nosit?

Aktuální hit se nosí takřka ke všemu!

Aktuální sandálkový hit najdete nyní ve všech obchodech s obuví nebo s oděvy. Po pásku, jenž je stočen přes celou nohu ke kotníkům, jsou mnohdy rozprostřeny nejrůznější kamínky a perličky. Mnoho žen si takové sandálky koupí, ale neví, k čemu je nosit. To však není žádnou záhadou. Nosí se opravdu ke všemu. Je ale nutné zmínit hlavně to, že se musí dát pozor na barvičky. Aplikace na těchto sandálkách mnohdy nemusí přímo ladit s ostatními kousky, které nosíte. Pozor je si třeba dát hlavně na stříbrnou a zlatou kombinaci, které je dobré se vyvarovat.

Ostatně pokud si koupíte takové sandálky, rozhodně neuděláte špatně. Aktuální hit lze nejlépe kombinovat k volným šatům, dále dobře uděláte tehdy, kdy se rozhodnete je sladit například s capri kalhotami nebo s oblíbenými úzkými cigaretovými kalhotami, které dokonale sednou snad každé postavě.

Mimo jiné z módy nevycházejí ani zavazovací sandálky, které jsou vkusné zejména k oblíbeným tylovým nebo skládaným sukním.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...