Šedá je barvou zimy – jaké kousky v šedé barvě musíte mít?

Zimní kolekce letos přinesla skutečně skvělé kousky, které si zamiluje doslova každý. Dalo by se říct, že nám zimní kolekce v obchodech dost lichotí – přece jenom se dostaly do módy kousky, které se nosí zejména volné, tudíž pod nimi nejdou vidět žádné naše nedokonalosti, za které se většinou stydíme. Kupodivu se letos v zimě dostaly do módy výrazné barvičky, které jsou většinou populární v létě. Staly se populární hlavně barvy, jako je červená, hořčicově žlutá nebo královsky modrá. Samozřejmě i neutrální barvička je aktuálně v kurzu a je jí šedá barva.

Jestliže vejdete v současné době do obchodu, do očí vám vrazí kvantum výrazně červeného oblečení, které je však protkáno kontrastní šedou barvou. Šedá barva je velice elegantní, lehce se s čímkoliv zkombinuje. Pojďme si říct, jaké kousky v této barvě nesmíme letos postrádat. Navíc tyto kousky vynosíme celoročně, nejsou to kousky ze zimní kolekce, které jsou typické jenom pro zimu.

• Volné svetry

Určitě jste zaregistrovali, že se letos staly opravdu stylové a jsou hojně kupované volné svetry. Upnuté oblečení se nyní nenosí, přednost dávejte volnějšímu stylu, v němž se rozhodně budete cítit o něco pohodlněji než v jiném oblečení. Nejlepším volným kouskem, který si letos můžete koupit a který vynosíte například ze začátku jara, kdy je trochu sychravěji, nebo následně na podzim, jsou svetry, jak jsme již zmiňovali. Ty si kupte nejen ve výrazné barvě, ale nepohrdněte ani šedými svetry, které jsou naprosto fenomenální. U svetrů vítězí i rolák, proto pokud najdete svetr s rolákem (nebo s rozšířenými rukávy), sáhněte po něm!

• Šaty

I v zimní kolekci se ukázala celá řada krásných šatů. Šaty jsou aktuálně stylové tehdy, kdy mají rozšířené či zvonové rukávy, které jsou klidně délkově jenom k loktům. V současné době si je zamilujete hlavně v krabicovém střihu, který je volný, který nijak neobepíná postavu. Tento střih šatů je skvělý i v tom, že tyto šaty nejsou nijak krátké – jsou delší, vždy minimálně do půli stehen či ke kolenům, což je ideální délka. Nezapomínejte, že u delších šatů se hodí mít podpatky, aby nohy nepůsobily moc krátce.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...