Na co si dát pozor při těžbě kryptoměn?

Dalo by se říct, že současný svět se točí kolem kryptoměn. Jedná se o virtuální horečku, která vypukla už před několika měsíci. Už delší dobu se hojně zajímáme o to, jak bychom mohli zbohatnout, jak bychom mohli své bohatství posunout na větší úroveň. Rozhodujeme se pro investování, ale abychom se u investování trochu pobavili, měli bychom začít těžit právě kryptoměny. Jedná se o svět, který nepochopí každý, ale pokud se do tohoto světa dostanete, brzy si můžete přijít na slušné přivýdělky. Samozřejmě si i v tomto světě musíte dát na mnoho věcí pozor.

Než se začneme blíže bavit o kryptoměnách, je třeba říct, že se nesmí od tohoto těžení čekat zázraky. Přece jenom se z vás během noci nestane milionář, ale skutečně si velice slušně můžete přivydělat.

Než začnete těžit kryptoměny, je třeba mít správáný a kvalitní software, přes který budete moct těžit. Neinstalujte si první, na který narazíte! Každý si raději prověřte a o každém si pročtěte recenze, protože ty vás navedou ke kvalitnímu softwaru.

A ještě než začnete těžit, měli byste mít udělanou i takzvanou virtuální peněženku, která je tu pro chvíle, kdy nebudete chtít své výtěžky dávat rovnou na burzu, ale kdy si budete chtíti promyslet, co s vytěženou kryptoměnou uděláte.

A teď už k tomu, na co si dát v tomto světě pozor.

Pozor na kolísání cen!

Obchodování v tomto světě není vůbec jednoduché. Je třeba mít na paměti, že obchodovat s touto měnou musí ten, kdo má na to zkrátka čas. Není to tak, že budete těžit a výtěžek vám naskáče do virtuální peněženky. Hodnota kryptoměny neustále kolísá. Během jedné hodiny může kolísat i o několik desítek procent.

Pozor si dejte na tržiště, kde pronajmete svůj výpočetní výkon!

Kromě toho si taky musíte dát pozor na tržiště, na kterém obchodujete, na kterém pronajímáte svůj výpočetní výkon. V nedávné době právě ta největší z nich, NicHash, byla pro obchodníky hrozbou a nebezpečnou. Právě zde bylo nedávno obchodování naprosto zastaveno, protože zmizely bitcoiny za miliardy dolarů.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...