Klobouky a barvy, to vévodilo královské svatbě

Letošní rok se zatím nesl ve znamení královské svatby. Jednalo se o událost, která vyvrcholila před několika týdny. V současné době se o ní stále mluví, přece jenom se jednalo o událost, kterou nežila jenom Velká Británie, ale kompletně celý svět. Na celou svatbu se sjeli lidé z celého světa, mezi hosty se octla dokonce i česká modelka Tereza Maxová, a to díky její nadaci. Kromě médií však sledovali celou událost i módní kritici, kteří rozhodně měli, co komentovat.

O samotné nevěstě není třeba mluvit. Je velká škoda, že ji srovnávají a hodnotí na základě vévodkyně Kate, která se vdávala před sedmi lety. Každá nevěsta byla jinak oděná, každá byla krásná svým vlastním způsobem. Je nutné poznamenat, že každá nevěsta byla také jiného věku, což se také výrazně podílí na visáži nevěsty.

Zatímco nevěsta Megan zářila v jednoduchých šatech, Kate měla o něco krásnější zdobené šaty. Megan za to měla zdobenější závoj a hlavně výraznější diadém, který zdobil její hlavu. Co se týče samotných kyticí, byly takřka totožné.

Nejsme tu však proto, abychom hodnotili nevěsty, ale abychom hodnotili samotné svatebčany.

Klobouky, kam se podíváš

Ať už jste se podívali dopředu, dozadu, doleva nebo doprava, viděli jste jenom samé klobouky. Klobouky letos vévodily samotné královské svatbě. Zatímco Tereza Maxová se ukázala s obrovským kloboukem, který vypadal jako čerstvě udělané volské oko, vévodkyně Kate se ukázala s vkusným pudrovým kloboučkem. Půvabná byla zejména Victoria Beckham, která sice přišla v černé róbě, ale její klobouk se síťkou byl vkusný a nijak kýčovitý.

Barvy, barvy, barvičky

Je nutné poznamenat, že královská svatba byla plná barev. Je to skvělé, vždyť barvy jsou aktuálně in, a navíc to všude zářilo a nebylo to nudné, monotónní. Samotná královna se ukázala v zeleném saku a zeleném klobouku, vévodkyně Kate zvolila jemný pudrový odstín své róby, hosté se však doslova vyřádili. Nejčastěji se objevovali ve světle zelené barvičce nebo ve výrazných barvách, jako je hořčicově žlutá nebo královsky modrá.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...