Letní módní hříchy, kterých jsme se letos dopustili

Léto ještě zdaleka nekončí, i když už tu máme srpen. Novinky v módě, které budou určeny pro léto, však už ale nepřijdou. Teď se můžeme těšit jenom na novinky, které nadchnou hlavně podzimní období. Pokud bychom se však měli ještě zabývat tou letní módou, pak je nutno zmínit pár módních hříchů, kterých jsme se letos dopustili. O jaké se jednalo?

• Klasika – ponožky v sandálech

I když se tato šílenost zmiňuje léto co léto, je to nutné zmínit i nyní. Ponožky (hlavně ty bílé) v sandálech jsou stále aktuální hřích, kterého se dopouštíme vážně každý rok. Nevadí, jestli máme v klasických sandálech kotníkové ponožky, ale jak už máme ponožky klasické, tedy vysoké, nemůžeme si sandály nazout. Hlavně ne tehdy, pokud jsou tmavé a my si toužíme dát světlé (nejčastěji bílé) ponožky.

• Ženský hřích – ponožky v balerínách!

Ženy však naopak udělaly chybu v tom, že si nazuly baleríny tehdy, kdy měly ponožky. Fuj! Další módní hřích, který je dostane do módního pekla. Ponožky v balerínách jsou nejen nevkusné, ale také v nich najednou musí být pořádně teplo.

Tuto možnost jsme na nohou mohli vidět hlavně tehdy, kdy bylo poměrně chladno a pršelo. Většina ostatních žen si vzala na nohy klasické botasky, polobotky nebo dokonce i chelsea boty, které jsou sice určeny na jaro a podzim, ale přece jenom jsou tyto boty mnohem vkusnější, než to, co volily jiné ženy, tedy ponožky v balerínách.

Díky ponožkám se však mohou baleríny roztáhnout – a tak se budou muset ženy smířit s tím, že jim baleríny budou zkrátka o něco větší, než předtím.

• Kovbojské boty

Kupodivu jsme se i během léta setkali s kovbojskými botami. Jedná se o šílený módní hřích, kterého se dopustila řada žen. Je nutné poznamenat, že tyto boty jsou naprosto nevhodné! Ženy si je nazouvaly hlavně k šortkám, ale bohužel pro ně – nejsme na divokém západě.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...