Léto ve znamení nazouváků – už je máte?

Během letošního léta jsme mohli zaregistrovat hned několik módních trendů, které stály za to, abychom si je rozhodně koupili. Sice se mnoho novinek neukázalo v oddělení samotného oblečení, ale o novinky rozhodně nebyla nouze hlavně v oddělení doplňků a obuvi. Jaké novinky nás letos dostaly takřka do kolen?

Je nutné vypíchnout nejdříve něco z doplňků. Nejvíce jsme si kupovali, a ještě stále kupujeme, kšiltovky. Je zajímavé, že se právě kšiltovky zrovna letos staly tak populární – vždyť tu byly, jsou a budou, proč se tedy najednou proslavily hlavně letos? Nejspíše je proslavila značka NY, která rozjela jakousi štafetu v prodeji kšiltovek. Nejdříve jsme tedy museli mít jenom značkovou kšiltovku, ale teď už se spokojíme i s tou neznačkovou.

A co novinky v obuvi?

Ani oddělení obuvi nezůstalo nedotčené a ukázalo se zde hned několik módních trendů, které jsme si museli ihned koupit. Jednalo se hlavně o sandálky, které jsme nacházeli hlavně v barvě kovů, tedy ve stříbrné, zlaté a bronzové podobě. Právě tyto boty jsme najednou museli mít, a tak jsme tedy zhřešili a koupili si je.

Mnohem více letní obuví však letos byly hlavně nazouváky. Ty jsme nosili hlavně tehdy, kdy jsme chodili do školy, nebo je pravidelně nosíme na zahradu. Dnes však s takovou obuví můžeme vyjít ni do ulic velkoměsta. Jen si je musíme koupit ve své vkusné podobě.

Jaké nazouváky si kupovat?

Aktuálně se staly nejvíce populární takové nazouváky, které mají na sobě vytištěny různé slogany. Většinou je polovina věty na jedné botě, druhá polovina věty na té druhé. Jde tak aspoň vidět, že boty k sobě patří.

Mimo tuto verzi nazouváků si můžete koupit samozřejmě klasické typy, které však mají vyvýšenou podrážku. Nejlépe ale uděláte tehdy, kdy si koupíte zlaté nebo stříbrné či bronzové typy této obuvi. Tyto barvy zkrátka letí na plné čáře!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...