Snadný nákup povlečení

V ložnici strávíme asi 1/3 života, a proto se vyplatí jí věnovat mimořádnou pozornost. Věnujte se výběru lůžek, matrací i povlečení. Už se nemusíte obávat nějakých závadných barev na textilu, mdlých vzorů a netypických rozměrů. Pokud zvolíte vhodného prodejce, najdete přesně, co hledáte. 3D povlečení málokdo odolá. Tyto 3D rozměry v oblasti lůžkovin sednou zejména všem, co preferují originální a výrazné vzory. Trojrozměrné motivy velmi pěkně opticky vystupují z prostoru a líbí se dospělým i dětem. Fantazii se meze nekladou a 3D povlečení si můžete pořídit v jakémkoliv designu za příznivou cenu. Oblíbené jsou i motivy přírody, zvířat, pohádkových postaviček či světových metropolí.

Povlečení pro dlouhány

Pokud se řadíte k vyšším jedincům, nebo máte dlouhána doma, vyberte si z možností prodlouženého povlečení, které je o 20 cm delší než to klasické. Omezená nabídka byla v minulosti omezená, dnes je ale vše jinak. Ke klasickým vzorům prodejci nabízí i prodloužené verze. Pokud rádi spíte s partnerem pod jednou peřinou a máte francouzské přikrývky o velikosti 200 × 220 cm, hodit se vám bude francouzské povlečení. Francouzské povlečení se prodává v setu se dvěma povlaky na polštář a jedním povlakem na přikrývku. Na výběr jsou pestré palety, barvy i vzory.

Dobré rady na závěr

Nákup povlečení nemusí být vždycky jednoduchý a není to žádná hračka, proto se vždy raději nejprve ujistěte, jaký materiál nebo rozměr vám bude nejlépe vyhovovat, a až pak vybírejte svůj vysněný design. Pro nákup můžete zvolit i některý internetový obchod, kde vás čeká nejen krásné ložní prádlo, ale i prostěradla a povlaky na polštářky. Na zimu si klidně pořiďte hřejivý flanel a na léto naopak chladivý satén. Vybírejte příjemné a oblíbené barvy a vzory, ať se vám dobře spí. Moderní materiály se nemusí žehlit, třeba jako krepové oblečení.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...