Sháníte pracovní notebook? Poradíme, jaké jsou kvalitní

Neustále přibývá lidí, kteří pracují z pohodlí domova, kteří tedy jinými slovy využívají takzvaný home office. Jenže aby lidé mohli tímto stylem pracovat, je nutností, aby měli kvalitní počítač, na který je spolehnutí. Nejčastěji je to tedy tradiční notebook, který je přenosný, tudíž umožňuje pracovat i z kaváren nebo z jiných podobných míst. Klasický stolní počítač se však taky hodí, a to zejména copywriterům nebo těm, kteří se zaměřují na online marketing a tento svět kolem něj. Pokud si však zrovna vybíráte notebooky, poradíme vám ty, které se kupují nejčastěji a které jsou oblíbené zejména díky své kvalitě.

Přemýšlíte nad tím, jaký notebook si koupit či do jakého konkrétního notebooku investovat? Máme pro vás rovnou několik tipů.

Apple MacBooky jako nejoblíbenější alternativa

Pokud někdo hledá kvalitní notebook, který by nebyl úplně těžký, ale který by na druhou stranu byl poměrně odolný a měl dlouhou výdrž, koupí si notebooky s nakousnutým jablíčkem, tedy takzvané MacBooky, které se jednoznačně řadí k nejkvalitnějším notebookům vůbec, i když jejich cena není zrovna nejsympatičtější. Zde se ale potvrzuje, že za kvalitu se zkrátka platí.

Radost budou mít i ti, kteří mají problémy s plastovými panty, jež jsou dnes už pomalu rarita, ale vyskytují se. MacBooky totiž plastové panty nemají, nehrozí zde tedy brzké prasknutí.

Na paty jim šlapou notebooky značky Lenovo

Synonymem kvality jsou také notebooky značky Lenovo, které lze také pořídit v celokovovém provedení. V současné době jsou notebooky značky Lenovo poměrně vyhledávané, důvodem je to, že mnozí lidé se nechtějí zařadit do skupiny majitelů MacBooku, která se neustále zvětšuje.

I notebooky značky Lenovo lze zakoupit v mnoha barevných provedeních, mnohé z nich jsou dokonce dotykové. Co se týče ceny, mnohé jsou daleko levnější než MacBooky, ale také se nejedná o zrovna nejlevnější notebooky. Ale jak jsme zmínili, za kvalitu se zkrátka platit musí.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...