Teplé roční období je tady! Obrňte se na sluneční paprsky kvalitním slunečníkem 

Také si pod pojmem slunečník jako první vybavíte přeplněnou pláž v italském letovisku, kde se mísí nepřeberné množství druhů, barev i velikostí? Nebo se vám pod tímto výrazem jako první naskytne myšlenka na letní zahrádku vaší oblíbené restaurace? Pokud si chcete zajistit dostatek stínu v letních měsících na vaší zahradě i vy, rozhodně omrkněte nabídku zahradních slunečníků společnosti Garden Space. Doufáme, že vám správný výběr usnadní tento článek.  

Na prvním místě kvalitní materiál 

Může se zdát, že na slunečníku není co zkazit, a proto není zapotřebí do kvalitního slunečníku investovat. To je bohužel názor, který zastává mnoho zákazníků a my jsme se rozhodli tuto floskuli uvést na pravou míru.  

I výroba slunečníků má své standardy a společnost Garden Space se snaží svým zákazníkům nabídnout to nejlepší. Proto jsou naše slunečníky vyráběny dle nejvyšších standardů, které zajistí dostatečně pevnou strukturu a kvalitní úkryt před ostrými slunečními paprsky. 

Dokolečka dokola až o 360° 

Jen se na zahradě spokojeně usadíte a už abyste znovu vstávali a otočili slunečník, protože slunce se neočekávaně přemístilo. Ten nepříjemný pocit známe asi každý. I tento problém jsme vyřešili za vás. Mrkněte na nabídku slunečníků, které umožňují otáčení o 360°, čímž zajistí dostatek komfortu na delší dobu. Některé slunečníky lze dokonce sklápět v jedné rovině. 

Rámy slunečníku jsou vyrobeny převážně z odlehčeného hliníku, což velmi usnadňuje následnou manipulaci, ale zároveň zajišťuje i potřebnou stabilitu. Pokud budete chtít slunečník umístit na jednom místě, lze využít i základnu do země. V opačném případě, tedy když budete slunečník přesouvat, můžete zvolit křížovou nebo silnou čtvercovou základnu o hmotnosti téměř 100 kg.  Nemusíte se tedy bát, že byste v podzimních dnech hledali slunečník u sousedů. Léto se nezadržitelně blíží, tak s nákupem kvalitního slunečníku neotálejte!  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...