3 aktuálně nejoblíbenější značky oblečení

Móda je něco, co se neustále mění. Neustále na pultech vidíme nové kolekce, které nás doslova dostávají do kolen. S novými kousky přichází však i konkrétní značky, které své kousky ukazují světu průběžně během roku, nikoliv jenom během změny ročního období. V současné době módnímu světu dominují tři značky, které jsou více kupované než jiné. Víte, o jaké značky se jedná?

Samozřejmě každý z nás má svého oblíbence, každý z nás miluje nějakou značku oblečení, které zůstává neustále věrný. Ovšem existují tři značky, které se těší velkému úspěchu. Kupodivu to nejsou značky, které by v sobě nesly elegantní kousky, ale naopak – jsou to značky, které jsou známé svou jednoduchostí a hlavně pohodlností. Ležérnost ze začátku roku tedy zvítězila nad elegantními, méně pohodlnými kousky!

Toto jsou tři značky, jež jsou aktuálně oblíbenější než jiné módní značky.

1) Calvin Klein

Značku Calvin Klein jistě moc dobře znáte. Svou popularitu si tato značka získala hlavně díky spodnímu prádlu, které milují nejen ženy, ale i pánové. Nejvíce si kousky z dílny této značky lidé kupovali během vánočních svátků a taky si je kupují jako dárek na Valentýna. K těm nejkupovanějším věcem patří hlavně již zmiňované spodní prádlo (u žen vedou sportovní podprsenky a kalhoty, kterým vévodí tlustá guma, na které je natištěno logo značky, u mužů vedou trenky, které jsou známé hlavně taky díky tlusté gumě, na které je natištěno logo značky). Páry si však zamilovaly i trička s písmeny CK – většinou si ženy berou bílé tričko a pánové sáhnou po tom černém.

2) Adidas

Sportovci si určitě všimli nových kolekcí u značky Adidas. V současné době je tolik skvělých sportovních kolekcí, ovšem nejhezčí má právě Adidas. Je tmavě modrá, ženy si ji nemohou vychválit!

3) Levis

Pokud milujete jednoduchá trička s jednoduchými nápisy, měli byste si zakoupit trička značky Levis. Právě tato značka je třetí aktuálně nejoblíbenější značkou – trička z dílny značky Levis uvidíte snad na každém druhém člověku, jež projde ulicí.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...