Letošní rok ve znamení byznys filmů. Jaké si nenechat ujít?

Potřebujete motivaci, ale nemáte čas chodit na přednášky úspěšnějších? Chcete se motivovat daleko více, než jak vás motivují knihy? Zkuste to s filmy. Pokud máte pár hodin, které chcete využít, zapněte si film, který vás doslova “nakopne”. Takových filmů je habaděj, dokonce k nim letos řada filmů přibyde. Letošní rok se totiž nese ve znamení byznys filmů, které rozhodně nemají člověka potrápit, ale mají ho na druhou stranu motivovat. Víte, jaké nové snímky putující do kin si nesmíte nechat ujít? 

Zatímco loňskému roku vládly filmy životopisné, případně komiksové příběhy od Marvelu, letošnímu roku budou vévodit byznys filmy. Víte, jaké konkrétní byznys filmy si nesmíte nechat ujít? Je jich celá řada, vybrali jsme nejatraktivnější z nich.  

Ramen Shopv 

Filmový snímek Ramen Shop pojednává o mladém japonském šéfkuchaři, který se rozhodl navštívit Singapur, aby odhalil nové kulinářské techniky a více pronikl do světa gastronomie. Jednotlivé poznatky tento podnikatel v gastronomii aplikuje do svých receptů a opět rozvede své kuchařské umění. Film ukáže lidem, že někdy se vyplatí odcestovat, abychom se stali těmi nejlepšími.  

Ford vs Ferrari 

Pokud jste milovníkem automobilového světa, doporučujeme zhlédnout filmový snímek Ford vs Ferrari, který pojednává o chvíli, kdy chtěl Henri Ford odkoupit sportovní vozy značky Ferrari. Ale jelikož byl tento obchod neúspěšný, rozhodl se vyrobit vůz, který ve vytrvalostním závodě Ferrari předjede. Film by měl do kin zamířit během poloviny letošního roku.  

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley 

Filmový snímek nazvaný The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley pojednává o Elizabeth Holmes, která přišla do městečka Silicon Valley s revolučním lékařským vynálezem. I když se po této černé krabičce doslova zaprášilo, o několik let později se ukázalo, že se jedná o jeden velký podvod. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...