Do Švýcarska za přírodou

Blíží se takové to období, během kterého se rozhodneme vymýšlet to, kam se letos podíváme na dovolenou. Nejspíš u většiny rodin a party přátel jistě vedou klasické mořské oblasti, jenže pro někoho je přece jen lepší trochu jiné dobrodružství, než stále modré moře, které je stejně pořád slané, a pláže, kde je stále stejně písku. Jenže letní dovolená není pouze o této vizi, ve které se jen válíte na pláži a usínáte u oblíbené četby, a kdy vás následně pouze jen pálí hruď, protože vás sluníčko řádně spálilo během vašeho šlofíku. Dovolená může mít také zcela jinou podobu, na kterou se v dnešní době už řádně zapomíná. Mohlo by se totiž vyjet do přírody.

Pokud vás neláká česká příroda, protože jste už přece jen viděli každý kousek naší zemičky, je nutné podotknout, že hezkou přírodu mají i ve Švýcarsku! Jistě, do Švýcarska se jezdí i za jinou zábavou, než jen za nezapomenutelným lyžováním!

Zájezdy na Slevomatu jsou nyní velmi výhodné

Určitě znáte portál slevomat.cz, kde se aktuálně přidávají nejatraktivnější zájezdy nejen v Česku, ale také i v zahraničí. Mezi aktuálními trendy naleznete i výlet do Švýcarska, konkrétně přes hory až k úžasnému vodopádu Saského Švýcarska. Toto místo je oblíbené zejména u zamilovaných lidí, protože se jedná o velmi romantické místo, kde se hodně milenců rozhodně třeba i vzít. Nyní Slevomat nabízí výlet tramvají až k tomuto místu, a to pouze za necelých šest stovek za jednoho. Je to velmi zajímavá nabídka, proto by byl hlupák ten, kdo by v tak krásném průběhu jara nevyužil této nabídky, kterou internetový portál nabízí.

Možností, kam vyrazit, je však mnohem více, než jen do Švýcarska. Nadšenci Amsterdamu by tam měli hned vyrazit, protože jelikož je jaro, Amsterdam je plný dech beroucích míst plných rozkvetlých tulipánů a to přesně lidské oko musí vidět alespoň jednou v životě!

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...