3 nejoblíbenější akvaparky v České republice

Děti jsou radost, ale samozřejmě taky starost. Není se čemu divit, když pak během prázdnin rodiče dají své děti k babičkám na dlouhé prázdniny, aby si i oni mohli užít trochu volných dní. Ovšem je nutné podotknout, že až děti přijedou, tak by se s nimi mělo někam vyrazit. Na nějaký skvělý výlet, který zaplní jejich volné letní dny. V mnoha případech se tedy tak nabízí možnost cestovat do zoologické zahrady, která snad nikdy neomrzí, i když byste v takové zoo byli nespočetněkrát. Pokud se však nechcete vydat za zvířátky z důvodu hezkého počasí, pak se vydejte třeba na oblíbená koupaliště. Jenže když třeba prší, tak se na koupaliště zrovna nechce. Nebo když je zima a venku se pomalu, ale jistě projevuje podzimní nebo dokonce zimní roční období. Pak musíte vyřešit situaci jinak. Pokud ale děti chtějí stále někam za vodou, vezměte je do nejlepších akvaparků u nás. V České republice je jich habaděj, ale přece jenom pokud si nevíte rady, tak přinášíme tipy na tři nejoblíbenější akvaparky v Česku!

1. Auqaland Moravia

Jedním z nejlepších akvaparků v Česku je roízhodně Aqualand Moravia. Nachází se v Pasohlávkách a těšit se zde můžete na dvanáct bazénů, dvacet tobogánů a čtyřiadvacet saun či nejrůznějších procedur. Na své si tedy tak přijdou nejen děti, ale taky rodiče, které touží po chvilce relaxace. K tomu se zde nachází i kryokomora, římské lázně a mimo jiné i restaurace.

2. Vodní ráj Jihlava

Rekreaci a zábavu nabízí také Vodní ráj v Jihlavě, kde můžete navštívit nejen krytý areál, ale v létě i ten venkovní. Těšit se můžete na řadu vodních atrakcí, mezi nimiž se zračí stometrový tobogán, divoké řeky a také perličková lůžka. Sauna a parní lázeň je pak nachystána pro ty, kteří potřebují trochu odpočinku.

3. Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud se na chvilku ocitnete ve Františkových lázních, rozhodně zamiřte i do zdejšího aquafora. Čekají na vás nejen velké škály bazénů, ale rozhodně také řada vířivek a toboganů.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...