Do čeho se letos vyplatí investovat?

Lidé chtějí být v dnešní době především bohatí. Chtějí, aby si mohli dovolit to, co si s průměrným platem dovolit nemůžou. Většinou ti, kteří mají průměrnou mzdu, si chtějí vydělat ještě více. Proto si hledají druhé zaměstnání nebo zůstávají v práci déle, než by měli, aby měli zkrátka více peněz, než mají stanoveno ve smlouvě. Jestliže však chcete mít víc peněz, proč například své úspory neinvestujete?

V dnešní době je svět investování otevřen skutečně komukoliv. Je to svět, do kterého se ženou i ti naprosto nezkušení lidé, kteří jenom touží po zvýhodnění jejich úspor. Jestliže spoříte na své spořicí účty, nedočkáte se tak velkého zvýhodnění, jakého byste se dočkali, kdybyste své úspory, které věčně schováváte pod polštářem, investovali do něčeho smysluplnějšího.

Sice je investování trochu nebezpečnější, ale na druhou stranu je to něco, co vám přinese větší zisk. Navíc letošní rok bude investování skutečně přát. Víte, do čeho se letos vyplatí investovat?

Sledujte české akcie

Letos se vyplatí sledovat akcie. Je to sice skutečně nebezpečné investování pro toho, kdo se o akcie do nynějška vůbec nezajímal, ale skutečně se letos jedná o jednu z nejlepších investicí, jakou můžete provést. České akcie by totiž měly během tohoto roku růst. Více by se mělo benefitovat z daňové reformy, akcie se budou více orientovat na Spojené státy americké.

U českých akcií se jedná o dlouhodobý růst. Podle ekonomů však má dojít k největšímu růstu letos. Růst globálního akciového trhu ještě skutečně ani zdaleka není u konce.

I bitcoiny bude stále velký zájem

Stále větší zájem budí takkzvané kryptoměny, což je virtuální měna, kterou si můžete doslova legálně vytvářet sami. Tato kryptoměna se těší obrovským úspěchům a obrovskému zájmu. Proč tedy nezkusit štěstí i u této investice? Jen doplňujeme – kryptoměny nejsou jenom bitcoiny, ale je jich skutečně mnohem více.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...