Jaké kryptoměny neslibují vysoký roční výnos?

Aktuálně se řeší nejen nízká míra nezaměstnanosti v České republice, ale taky se hojně řeší svět investování. V současné době chce celá řada z nás investovat do něčeho, co má smysl. Řada z nás chce zvýhodnit veškeré své úspory. Ať už se rozhodujete investovat do čehokoliv, možná byste se měli podívat i na svět kryptoměn, protože právě tento svět je neustále řešen, neustále omílán dokolečka.

O světě kryptoměn bylo do nynějška napsáno mnoho zajímavých článků, které vám mají tento svět přiblížit. Bohužel ne všechny články se dají považovat za kvalitní. Ne každý člověk totiž tomuto tématu a tomuto světu rozumí.

Ve svět kryptoměn platí pravidlo, že byste mu měli nejdříve porozumět, než se dostanete do jeho spárů. Například ženy tomuto světu zrovna dvakrát nerozumí, přesto se mohou najít ženské výjimky, které díky kryptoměně zbohatnou.

Kromě toho, co je třeba mít, než začnete kryptoměnu těžit, je taky třeba vědět, s jakými kryptoměnami se vyplatí obchodovat a s jakými nikoliv. Vysoký roční výnos vám slibují nejdražší a největší kryptoměny, jimiž jsou bitcoiny, nebo taky litecoiny, což je digitální stříbro. Se kterou kryptoměnou se na druhou stranu obchodovat nevyplatí?

Pozor si dejte na IOTU

Možná tuto kryptoměnu ještě neznáte, ale možná už ano. Tato kryptoměna je tu proto, že některé mikroplatby na internetu věcí budou pro bitcoiny či jiné podobné velké kryptoměny pomalé. Proto existují – aby se používali při těchto mikroplatbách.

Roční výnos však není výnosem, ale spíše ztrátou. Jedná se o ztrátu zhruba pětatřiceti procent.

Pozor na Ethereum Classic

Kryptoměnu ethereum jistě znáte, ta vám slibuje roční výnos až čtyři procenta, ale pozor si dejte na ethereum classic. Jedna s druhou bývají velice často zaměňovány, což není zrovna nejlepší. Jedna vám slibuje roční výnos čtyři procenta, druhý bohužel jenom jedno procento.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...