S jarem přijdou i oblíbené sporty

Jaro je tu coby dup. Zima konečně pomalu, ale jistě odchází, což je špatná zpráva převážně pro milovníky zimních sportů. Nemůžou si ale co stěžovat, protože letošní rok si svých oblíbených sjezdovek užili opravdu spoustu. Je ovšem načase lyže, snowboard i běžky schovat do spíše a uložit je zase k ročnímu spánku.

Co ovšem můžete vytáhnout, jsou oblíbená kola, frisbee, skaty a jiné. Je ten pravý čas opět začít sportovně žít při teplém počasí. Jaro totiž s sebou přináší zvyšování se teplot, a jelikož venku nejsou obrovská horka, jsou tedy jarní měsíce naprosto ideální k jakýmkoli sportovním aktivitám.

1. Běh je stále v kurzu

Každé volné ráno zkuste započat malým okruhem po vašem oblíbeném městě či vesnici. Sluchátka do uší a tenisky na nohy zaručí jistě skvělé ranní odreagování se a pořádný start do nového dne. Navíc při běhu hubnete a nadbytečná kila, která jste nabrali přes vánoční svátky, rychle zmizí. Vždyť Vánoce opět byly pouze o klidu, rodině a o dobrém jídle. Lhali byste sami sobě, pokud byste tvrdili, že jste nepřibrali ani gram.

2. Badminton patří mezi skvělé vyplnění volného času

Přes vánoční svátky a přes ukrutné a časté sněžení jste se nemohli věnovat sportům jako je třeba badminton. Pokud jste si tedy nezaplatili hodinu v krytých kurtech. Jelikož je obleva v plném proudu, zanedlouho zmizí všechen sníh z parků a vaší zahrady. Jestli tedy máte chvilku volného času a nevíte, co s partnerem nebo partnerkou podniknout, zkuste si vzít pálky a stravte hodinku na zahradě při této sportovní aktivitě. Navíc při badmintonu zlepšujete svou tělesnou kondici.

3. Frisbee s přáteli je skvělé odreagování

Jaro také vybízí k prvním letošním piknikům. Slunce konečně září všemi svými paprsky. Příroda se probouzí ze zimního spánku. Kvetoucí louky a parky jsou skvělým místem na první piknik v tomto roce. S sebou si vezměte rozhodně i frisbee, protože jen tak skvěle zaplníte tichá místa během rozhovorů s přáteli.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...