Vesty jsou na jaro opravdu ideální

Jaro v sobě nese konečně zvyšující se teploty. Hodnoty sahající až po mínus třicet stupňů Celsia už nikoho nebavily. Také už bylo dost i sněhu a náledí, které značně komplikovalo dopravu. Naštěstí už přišla očekávaná obleva a my se můžeme těšit na přicházející jarní měsíce. Ty v sobě nesou mimo skvělé teploty, také i sluníčko a probouzející se přírodu. Mezi další události, které se během jara stanou, je výměna šatníku. Čeká nás zdlouhavé uklízení zimních věcí a vytahování nebo následné nákupy něčeho nového, lehčího a především jarního.

Zimní kabáty budeme moct konečně uklidit a vytáhneme lehčí verze nejrůznějších bund. Mezi ně by jistě měly patřit bundy bomber nebo džínové bundy. Ty se totiž v kurzu udrží i nastávající sezonu. Mimo to si pořiďte i oblíbené vesty. Jarní rána jsou stále ještě chladná, ovšem odpoledne se nese v opravdu teplém duchu. Bundy se nám často nechtějí tahat s sebou, proto spousta lidí volí tu variantu, že si koupí oblíbené vesty. Pro letošek ovšem vynechejte ty péřové. I když je možná hodnotíte jako velmi pohodlné, nejedná se o vkusný kousek. Z módy vyšly už pěkně dávno a ve vašem šatníku by se neměly vyskytovat.

Místo nich si kupte raději chlupaté verze. Ty se staly velmi populárními a stále jsou (a i nějaký ten pátek ještě budou) „in“. V obchodech je často naleznete například s doplňky jako je například pásek. Nebojte se tohoto detailu, jedná se opravdu o vkusný doplněk. Dbejte ale na to, aby vesta byla v dobré barevné kombinaci bez zbytečných aplikací. U mnohých značek totiž narazíte i na pestrobarevné kousky, jež v sobě nesou kombinaci zlaté i stříbrné barvy.

Pakliže si koupíte opravdu vkusný kousek, můžete se těšit, že jej zkombinujete opravdu se vším. Vhodný je jak k šatům, tak i k džínům a kotníkovým botám. Pokud pod ni dáte koženkovou bundu, zahřejete se o něco víc a stále budete trendy.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...