Se Zuzkou Light docilte úchvatné postavy

Se začátkem jara se pojí také poslední termín, ve kterém je dobré začít hubnout do plavek. Vánoční lenivost by už měla být dávno pryč, proto se konečně dostatečně motivujte a zatočte s přebytečnými kily, která jste nabrali přes Vánoce. Letní horké měsíce jsou tu totiž soby dup, proto je načase zažít žít zdravým životním stylem.

S dobrým životním stylem se pojí především zdravá, pestrá, kvalitní, vyvážená a zejména pravidelná strava. Do svého jídelníčku jistě zamíchejte potraviny bohaté na bílkoviny, vlákninu a jiné tělu prospěšné látky. Nezapomínejte ani na dostatečné množství vitaminů, bez nichž by vaše imunita ztroskotala rychlostí blesku. K dobrému stravování se neodmyslitelně pojí i pitný režim. Určitě na něj nezapomínejte, protože pouze tak můžete docílit úspěchu. A samozřejmě do třetice všeho dobrého – pravidelný pohyb je základním bodem.

Nejvíce se zhubne pomocí plavání nebo kolektivních sportů, jako je například tenis, squash nebo badminton. Zvýšíte svou tělesnou kondici a rozehřejete celé tělo během několika málo minut. To znamená, že začnete spalovat rychleji než za obvyklých dvacet minut. Navíc procvičíte každou partii vašeho těla.

Pokud si ovšem nemůžete ve svém čase najít prostor na hodinová cvičení, udělejte si chvilku alespoň na Zuzku Light. Jedná se o americkou trenérku původem z České republiky, která se proslavila zejména svým krátkým, ale za to intenzivním cvičením. Společně s jejími cviky a dodržováním dalších dvou pravidel dosáhnete výsledků ve velmi krátkém čase. Konečně tedy budete spokojeni se svým tělem a v plavkách budete doslova zářit.

Zuzka dominuje nejen svými videi na různých internetových portálech (zejména na youtube.com), ale také vydává svou první knihu. V ní naleznete nejen ty nejlepší a nejefektivnější cviky, ale také vám pomůže nahodit se do toho správného životního stylu. Poradí vám, jaká jídla jsou ta nejlepší a jak se správně stravovat. Mimo cviků v knize naleznete její nejlepší recepty, a to nejen na hlavní jídla, ale také na nejrůznější smoothie nápoje.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...