Kde se vyplatí investovat v roce 2017?

Nemovitosti, akcie nebo snad dluhopisy? Dluhopisy jsou v očích investorů stále nízko riziková podnikatelská aktivita, která slouží k rozdělení portfolia investic. Jak si vedou například DRFG dluhopisy? Za zkratkou stojí David Rusňák a můžeme vás uklidnit, tenhle muž opravdu ví, co dělá. Má za sebou raketový vzestup a opravdu ví, jak se pohybovat ve světě businessu a jak investovat. Vytváří stovky pracovních míst pro české občany a investuje výhradně v rámci České republiky. DRFG UCITS Bond Fund je investiční dluhopisový fond založený investiční skupinou DRFG a.s ve spolupráci s lichtenštejnským správcem fondů společnosti CAIAC Fund Management. Auditorem tohoto fondu se stal Deloitte a jeho depozitářem Neue Bank.

DRFG UCITS Bond Fund

Investiční strategie tohoto fondu je stanovena s očekávaným čistým výnosem 3,5 % p.a. Velký důraz je kladen na linearitu a předvídatelnost daného výnosu. Dluhopisový fond vkládá své investice do korporátních dluhopisů s vysokým ratingem a kredibilitou a do dluhopisů EU bank. Možná vás také potěší, že je fond denominován do české koruny. Nabízí se zde i velmi dobrá možnost jednorázové i pravidelné investice již od 100 korun měsíčně, což jistě ocení třeba začínající a drobní investoři.

Fond zaměřený na nemovitosti

Druhý fond je zaměřený na nemovitosti. Zde se lze stát držitelem podílových listů a tak zároveň spoluvlastníkem nemovitosti. Na konkrétní nemovitosti se můžete jít podívat a klidně si na ně sáhnout. Investiční skupina raději možná rizika investic rozloží do více oblastí. Investuje se do různých odvětví, zejména do energetiky, nemovitostí, telekomunikací, finančních služeb a zdravotnictví, a proto jsou DRFG dluhopisy pro investory jistě zajímavou formou zhodnocení peněz. Investiční skupina DRFG je ryze česká a nevyvádí peníze za hranice České republiky, jako je tomu u jiných finančních institucí. I toto je důvod, jak se rozhodnout, do jakých dluhopisů tedy investovat.

Zdroj: http://brno.idnes.cz/rozhovor-sef-drfg-david-rusnak-dzt-/brno-zpravy.aspx?c=A150319_2148519_brno-zpravy_daj

 

Další související články:

 

Klíčové slova:

DRFG, David Rusňák

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...