Tenisky jako základní obuv na jaro

Zima je konečně pryč. Očekávaně přišla obleva, která zaručuje zvyšování teplot a tání sněhu všude okolo nás. Smutní jsou především milovníci zimních sportů, kteří už nemohou zajet jen tak zalyžovat, když budou mít volnou chvilku. Letošní rok si tohoto sportu ale užili dostatek. Je načase, aby všechny lyže i běžky byly znovu uloženy k zimnímu spánku.

Co můžeme také pomalu, ale jistě schovávat, je teplé zimní oblečení. Kozačky už nebudou potřeba, protože sněhu je všude opravdu už minimum. Vytáhněte zase své oblíbené tenisky. Hodí se skvěle k jakýmkoli outfitům. Nejlíp je sladíte k džínům, ale pokud bude venku opravu teplo, můžete je vzít i k obyčejným upnutým šatům. Móda totiž loni udala právě tento styl, a sice volné či upnuté šaty, k nim kšiltovka a oblíbené tenisky. Těžké věřit tomu, jak moc populární se tento styl stal.

Mezi jedničky patří Conversky

Jestliže by vás zajímali ty nejlepší a nejčastější boty, jež jsou často kupované a které uvidíte na ulici snad na každém občanovi, tak pozorně zbystřete. Na první příčce oblíbenosti se už dlouho drží (a stále nechtějí dolů) tenisky značky Converse. Na trhu jsou už pěknou řadu let a i nyní tvoří rekordy. Není se čemu divit, protože tyto tenisky jsou opravdu jedny z nejstylovějších.

Značka Nike má také své zastupitele

Na dalších místech žebříčku oblíbenosti byste našli velkou škálu značky Nike. Jedná se především o typ botasek Roshe Run a Air Max. Lidé si je oblíbili zejména kvůli pohodlnosti a kvůli tomu, že podrážku jen tak lehce neprošlápnou.

Ať už si pro letošní jaro zvolíte jakýkoli tip (i když se nebude jednat o první trojku), dbejte na to, abyste se v nich cítili převážně vy pohodlně. Móda si udává své, ovšem někomu nemusí dané trendy vyhovovat. Tenisky by ale měly být základní částí každého botníku. V lodičkách se přeci na autobus rychle neběhá. V teniskách naopak ano.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...