Uvažuješ o změně práce, zajímáš se o IT, ale nemáš dostatek zkušeností?

Chodíš každý den do práce s nechutí a už po první hodině v práci počítáš minuty, kdy půjdeš domů? Nebaví tě ráno vstávat, jelikož víš, co tě daný den čeká? Pokud nejsi ve svém zaměstnání spokojený, je čas na změnu. Pracovních příležitostí je nyní mnoho, využij je. Jestli tě baví vařit, staň se kuchařem, jestli tě baví řízení automobilů, staň se profesionálním řidičem. Pokud tě ale baví svět IT a toužíš se v něm zdokonalovat, pošli svůj životopis do firmy U&SLUNO. Právě zde totiž hledají zrovna tebe. 

Jestli v tvé hlavě žije domněnka, že k oboru IT potřebuješ dostatek zkušeností, zažeň ji. Firma U&SLUNO ti dává příležitost k tomu, aby se stal developerem i člověk s méně zkušenostmi. Vše potřebné tě zde totiž naučí, a to je lákavá nabídka, nemyslíš? Zkušenosti nejsou podmínkou, podmínkou je chuť pracovat a učit se nové věci. Dlouho tedy neváhej a #joinus.

O firmě U&SLUNO

Jistě tě zajímá, co je firma zač. Společnost U&SLUNO je softwarová a konzultační firma sídlící v Ostravě. To ale neznamená, že práce je nabízena jen těm, kteří pochází z Ostravy nebo z Moravskoslezského kraje. Díky možnosti domluvit se na home office je práce určena pro kohokoli, koho IT obor baví a chce se v něm zdokonalovat. Pracovat lze odkudkoli z České republiky. 

Firma dnes poskytuje informační technologie, taktéž poradenství, konzultace, služby pro retail, logistiku i distribuci. Práce je ve firmě pestrá, není stereotypní, což určitě oceníš. 

Neváhej a #joinus

Stále váháš nad tím, jestli svůj životopis odeslat právě do zmiňované firmy? Neváhej. Kromě toho, že práce není stereotypní, pracovní doba je pružná, kolektiv velmi milý, což vytváří domácí atmosféru ve firmě a spoustu se zde naučíš. Staň se součástí týmu U&SLUNO a nechoď do práce za trest, ale s radostí a úsměvem na rtech. 

Pokud tě práce ve firmě U&SLUNO láká, aktuální seznam volných pracovních pozic najdeš na webových stránkách firmy.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...