Podnikatelská půjčka je velmi rychlým a efektivním řešením

Máte před sebou nečekané výdaje, ale peníze z vydaných faktur k vám dorazí až za delší dobu? V tomto případě můžete využít krátkodobou půjčku, která je určena na podobné položky v rozpočtu každého moderního OSVČ. Nezáleží na tom, co potřebujete zaplatit. Úvěr je totiž neúčelový, stačí jen, když se prokážete v žádosti kromě základních osobních dat také platným IČ. Vše půjde velmi hladce, finanční injekce dorazí brzy. Už si proto nemusíte dělat starosti, jak vyřešit podobné věci. Pomocná ruka je totiž připravena, stačí jen vyplnit krátký formulář, což je vlastně otázkou několika málo minut.

Začíná se už na pěti tisícovkách

Jak velká finanční částka je připravena? O kolik peněz můžete požádat? Je to jednoduché, mantinely jsou totiž opravdu velmi široké a vybere si tedy vlastně každý zájemce. Podnikatelská půjčka se pojí s naprostým minimem administrativy, což je další velké plus. Nikdo na ni totiž nebude čekat dlouho, odpověď přijde brzy. Řeč čísel mluví naprosto jasně, výběr je potom jen na vás. Důvody, kvůli nimž si půjčujete peníze, samozřejmě vůbec vysvětlovat nemusíte. Mezi krátkodobými úvěry to ostatně ani není zvykem.

  • 5 tisíc korun je minimální suma, o které lze jednat. Půjčit si ji můžete na vše, co právě řešíte.
  • 30 tisíc korun je maximem. A na co tyto peníze budou využity, je vždy jen otázka pro klienta.
  • Splátkový kalendář? Ano, lze si jej přizpůsobit podle svého. Mantinely jsou tady 7 a 30 dnů.

Výdaje vás už nikdy nepřekvapí

Půjčka na podnikání je připravena a může se stát realitou ještě dnes. Pokud se můžete prokázat platným IČ, dělí vás od ní jen krátká žádost, jíž vyřešíte online, a tedy z pohodlí vlastního domova nebo kanceláře. Proč si ještě dělat zbytečné starosti? Není nad to, když máte vše důležité už vyřešeno a věnujete se s čistou hlavou práci.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...