Kde se nachází nejlepší hotely na světě?

Doba dovolených se opět nemilosrdně blíží. Samozřejmě se na dovolenou může jet kdykoliv během roku, ale přece jenom nejčastěji vyjíždíme na dovolenou v době letních prázdnin, kdy je teplo doslova všude. Nicméně dneska žijeme v době, kdy se dá cestovat skutečně kamkoliv. Doprava je dneska to nejlevnější, ubytování už však levné není. Pokud se navíc ubytujete v těch nejlepších hotelech světa, dost se vám to promítne v peněžence. Jestliže i vy se letos vydáváte někam na dovolenou a chtěli byste tento luxus nejlepších hotelů, možná by vám přišlo vhod vědět, v jakých hotelech si máte rezervovat termín.

Neustále se na internetu setkáváme s mnoha zajímavými analýzami a průzkumy, v nichž se dozvídáme o nejlepších hotelech světa vůbec. Nedávno se světlu světa ukázal nový průzkum, tentokrát od cestovatelského portálu TripAdvisor, který dle hodnocení ostatních obyvatelů hotelů sestavil žebříček těch nejlepších hotelů v Evropě.

Je to tedy jakýsi žebříček těch nejlepších hotelů v Evropě, který sestavili lidé pro lidi.

Jaký hotel se umístil na prvním místě?

Na špici tohoto žebříčku se umístil hotel Virtoh’s Hotel, který najdeme v Kambodži přímo v centru Siem Reapu, což je místo poblíž krásného chrámu Wat Bo. Tento hotel nasbíral skoro tisíc hodnocení, z nichž víc jak pětadevadesát procent bylo kladných.

Hotel byl hodnocen tak kladně nejen pro své apartmány a interiéry, ale taky turisty oslovila vertikální zahrada, v níž nechybí ani bazén, ale ani fitness nebo spa či mnoho dalšího.

Do jakých hotelů se ještě vyplatí zavítat?

Samozřejmě hotel v Kambodži není jediný, který vřele doporučuje nový žebříček těch nejlepších hotelů. Doporučován je taky nádherný hotel ve středoamerické Kostarice, který se jmenuje Tulemar Bungalows&Villas či francouzský krásný hotel nazvaný „La Reserve Paris“. Hojně jsou však zastoupené i hotely v Itálii.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...