Energetický fond Rusňákovy DRFG i výrobky vlastní řady do sítě lékáren

Investiční skupina DRFG, kterou založil David Rusňák má bez diskuze velmi dobré recenze. Její fondy mají úspěch a o dluhopisy je velký zájem. V rámci investiční skupiny DRFG je klíčovou osobou právě pro oblast energetiky Pavel Svoreň. Nyní pracoval na založení energetického fondu a podařilo se mu shromáždit dostatečně velké a kvalitní portfolio. Dnes je již známo, že na první rok a půl provozu má fond k nákupu připraveno 5 fotovoltaických elektráren s enterprise value kolem 1,9 miliardy korun. Recenze naznačují, že o tento nový fond DRFG je velký zájem.

DRFG a divize energetiky

V loňském roce divize energetiky DRFG splnila licenční podmínky i byla fyzicky dokončila teplárnu ve Šternberku. Velká časová dotace byla věnována i vyhledání a realizaci dalšího investičního záměru v oblasti energetiky. Teplárna Šternberk v tuto chvíli disponujeme veškerou potřebnou dokumentací, licencemi a oprávněními, které jsou nezbytné k provozu. Je plně schopna uspokojit poptávku po teple od kontraktorů. Byl také scelen podíl ve společnosti a společnost DRFG drží 100 % akcií. Společnost DRFG také rozšiřuje svou činnost i v dalších oblastech.

Produkty vlastní řady do lékáren Na zdraví

Kromě konzultačních služeb a seminářů v síti lékáren DRFG Na zdraví přichází další novinka. Ve spolupráci s Výzkumným ústavem potravinářským a Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze DRFG vyvíjí první doplněk stravy na podporu hubnutí. Půjde o very low calory diets. Ten už se na dobrovolných vybraných pacientech testuje a recenze jsou velmi dobré. Produkt bude inovativní a unikátní ve složení, ale i svou formou. Produktová řada bude obsahovat až 60 výrobků nabízených v různých formách, velikostech i příchutích. Produkty koupíte v lékárnách i online. Klienti budou motivováni, aby si zašli do lékáren na konzultace. Spolupráce pomáhá udržovat morálku při zdolávání náročného procesu hubnutí.

Související články na téma DRFG a David Rusňák:

Klíčové slova:

DRFG, David Rusňák

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...