Společnost FINEST, člen skupiny DRFG Davida Rusňáka, strávila večer s klienty

Společnost FINEST Invest, patřící do skupiny DRFG Davida Rusňáka, se rozhodla pozvat své klienty na večeři. Setkání se čtyřicítkou z nich, proběhlo v polovině dubna ve vyhlášené restauraci Brasserie Avion v Rožnově pod Radhoštěm. O úvodní řeč večera se postaral ředitel společnosti FINEST Invest Pavel Pastorek, který hosty nejprve seznámil s DRFG David Rusňáka, ale mluvil také o investičním nemovitostním fondu a dluhopisech, které DRFG klientům nabízí.

Další část večera patřila přednášce hlavního ekonom DRFG Martina Slaného. Ten hodnotil vývoj českého hospodářství na základě makroekonomických dat a součástí prezentace byla také témata, která jsou dnes velmi ožehavá, jako je zpomalování světové ekonomiky a případná hrozba ekonomické krize.

DRFG Davida Rusňáka představila plány Nadace v roce 2019

Po Slaného analýze hospodářství se návštěvníci během přestávky mohli občerstvit, pak jim plány Nadace DRFG představil její ředitel David Macek. Slovo pak předal husitské farářce Martině Viktorii Kopecké, která byla pozvána jako vážený host setkání. Hostům popsala svůj životní příběh a také zkušenosti ženské farářky v převážně mužském prostředí.

Pak následoval další zástupce společnosti FINEST Invest, Martin Pochylý, který mluvil o finančních nástrojích, které nabízí skupina DRFG, jakými jsou dluhopisy a fondy. Po nich oficiální část večera uzavřel, ale ta neformální pokračovala ještě dlouho poté. Z ohlasů a recenzí hostů bylo zřejmé, že setkání se všem klientům velice líbilo. Martin Pochylý proto slíbil, že klientská večerní setkání budou pokračovat i nadále. Společnost FINEST Invest se zaměřuje na komplexní péči o privátní, firemní i veřejné finance a k tomu bez diskuzí patří také podobná přátelská setkání s klienty.

Související články na téma DRFG a David Rusňák:

Klíčové slova:

DRFG, David Rusňák

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...